Kategoria: Wydarzenia

Koniec III modułu projektu ,,Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”

Uczniowie klasy 2 a wraz z nauczycielami zakończyli właśnie III moduł  i tym samym ukończyli cały projekt ,,Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. W ramach ostatniego modułu uzupełniliśmy nasze lekturniki, zorganizowaliśmy klasowy Dzień Ziemi oraz lekcję pod chmurką. Zwieńczeniem wszystkich naszych działań, również ekologicznych była […]

Z wizytą u Państwa Michalików

17.06.2021 r. klasa 3a wybrała się na pieszą wycieczkę po najbliższej okolicy. Uczniowie skorzystali z zaproszenia swojej koleżanki Kingi Michalik i jej bardzo gościnnych rodziców.

BAJTEK W FINALE „BAJDURKA”

15.06.2021r. starsza GT „Bajtek” wystąpiła w finale 36.Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”, który odbył się w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Każda festiwalowa grupa otrzymała statuetkę, dyplom i nagrodę pieniężną.

2 a na wycieczce

Koniec roku już tuż, tuż… dlatego korzystając z pięknej pogody klasa 2a wyruszyła dzisiaj we wspólną wyprawę na górę Paproć.

Na Pasierbiecką Górę z 3b

W drodze na Pasierbiecką Górę zatrzymaliśmy się u państwa Wilczków w gospodarstwie agroturystycznym „Widokówka”, gdzie czekały na nas pyszne bułeczki i oponki upieczone przez babcię Wiktorii panią Marię.

Skip to content