Ania Frączek i Kinga Michalik w konkursie InstaLogik

Mamy przyjemność powiadomić Was, iż nasze uczennice Anna Frączek (klasa 5b) oraz Kinga Michalik (klasa 6a) brały udział w piątej edycji Konkursu InstaLogic! Konkurs ten jest organizowany w celu promowania umiejętności logicznego myślenia, rozwijania zdolności matematycznych oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów.

Konkursy tego typu często dostarczają uczestnikom nie tylko cennej rozrywki, ale także możliwość nauki poprzez rozwiązywanie ciekawych problemów. Dodatkowo, uczestnictwo w konkursach może rozwijać umiejętności pracy w zespole, zdolność szybkiego podejmowania decyzji oraz zdolności komunikacyjne.

W przypadku Anny Frączek z klasy 5b oraz Kingi Michalik z klasy 6a, udział w konkursie InstaLogic mógł być dla nich cennym doświadczeniem, które pozwoliło im rozwijać swoje umiejętności matematyczne i logiczne oraz zdobyć nowe doświadczenia w pracy zespołowej.

Konkurs składał się z trzech etapów.

Pierwszy etap konkursu:

Uczestnicy biorą udział online, rozwiązując zestaw zadań logicznych i matematycznych w określonym czasie. Zadania mogą obejmować różnorodne zagadnienia, takie jak łamigłówki matematyczne, zagadki logiczne i pytania z algorytmiki.

Półfinał:

Uczestnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach online, przechodzą do półfinału. W tym etapie rywalizują z bardziej zaawansowanymi zadaniami, które wymagają głębszej analizy i kreatywności.

Finał:

Finał to ostatni etap konkursu, w którym najlepsi uczestnicy zmierzają się z najtrudniejszymi zadaniami. To decydujący moment, w którym wyłaniani są zwycięzcy konkursu InstaLogic.

Jeszcze raz gratulacje dla Ani Frączek z 5b oraz Kingi Michalik z 6a za udział w V edycji konkursu InstaLogik!!!

Ania została laureatką II miejsca i zdobyła najlepszy wynik w powiecie limanowskim w kategorii klas 5, a Kinga otrzymała tytuł finalistki i zdobyła drugi najlepszy wynik w naszym powiecie w kategorii klas 6.

/P.Puch/

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content