Kategoria: Top

Apel do rodziców

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem dotyczącym bezpieczeństwa w czasie pandemii – rodzice i dziadkowie wchodzący na teren szkoły obowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic. Jednocześnie prosimy o ograniczenie wchodzenia do szkoły, jeżeli nie ma naglącej potrzeby. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Pomóżmy Milenie!

Milena Michalik , nasza była uczennica, w wyniku wypadku samochodowego doznała ciężkiego urazu mózgu i  jest w śpiączce. By móc ją wybudzić i kiedykolwiek z nią porozmawiać rodzina potrzebuje ogromnych środków. Koszt miesięcznego pobytu w ośrodkach wybudzeniowych w zależności od stanu pacjenta waha się między […]

Mierzenie temperatury w szkole

Kierując się dobrem dzieci i dbając o bezpieczeństwo wszystkich obecnych w szkole dokonujemy pomiaru temperatury.  Przy głównym wejściu znajduje się termometr termowizyjny. Prosimy uczniów oraz rodziców o każdorazowe mierzenie temperatury przy wejściu do placówki! Dziękujemy za wyrozumiałość!

Polskie góry zachwycają

 „ Wyprawy w góry” – ten temat zmobilizował uczniów 3b. Na zajęciach prezentowali i opowiadali o szczytach, które zdobyli i szlakach, którymi wędrowali: Milena Matras zdobyła Trzy korony, Mateusz Leśniak – Mogielicę, Konrad Borycz – Palenicę, Natalka Dunikowska opowiedziała o spacerze na Paproć, Nikodem Wyżycki […]

Konkursy przedmiotowe i tematyczne

Zachęcamy uczniów do brania udziału w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Kuratoryjne konkursy  to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie.

Co się wydarzyło 17 września 1939 r.?

17 września 1939 r., łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej, realizując ustalenia zawarte w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow.

Dziecko w świecie gier komputerowych-poradnik dla rodziców.

Rodzicu, przedstawiam Ci poradnik autorstwa Stevena Dupona, dyrektora Instytutu Gier w Melbourne w Australii, eksperta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w badaniu wpływu gier komputerowych na rozwój dzieci. Informacje zawarte w poradniku zwierają wiele wskazówek, instrukcji oraz rekomendacji na temat kroków, jakie należy podjąć w celu […]

Międzynarodowy Dzień Kropki w przedszkolu

15 (września) grupa III „Smerfy” w Miejskim Przedszkolu nr 4 obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.

Konkurs – Mam talent dla Jezusa

Konkurs “Mam talent dla Jezusa” jest organizowany przez Limanowski Dom Kultury z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Celem konkursu jest ukazanie wartości religii i wiary chrześcijańskiej mającej wpływ na życie człowieka, przedstawione w twórczości artystycznej takiej jak rysunek i fotografia, opartej na inspiracji […]

Rada Rodziców

Informujemy, że spotkanie przewodniczących “trójek” klasowych odbędzie się w czwartek (17.09) o godz. 18.00. Zapraszamy!