Kategoria: Top

BAJTEK W FINALE „BAJDURKA”

15.06.2021r. starsza GT „Bajtek” wystąpiła w finale 36.Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”, który odbył się w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Każda festiwalowa grupa otrzymała statuetkę, dyplom i nagrodę pieniężną.

2 a na wycieczce

Koniec roku już tuż, tuż… dlatego korzystając z pięknej pogody klasa 2a wyruszyła dzisiaj we wspólną wyprawę na górę Paproć.

Na Pasierbiecką Górę z 3b

W drodze na Pasierbiecką Górę zatrzymaliśmy się u państwa Wilczków w gospodarstwie agroturystycznym „Widokówka”, gdzie czekały na nas pyszne bułeczki i oponki upieczone przez babcię Wiktorii panią Marię.

Szczepienia młodzieży

Szanowni Państwo, od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być […]

Klasa 3 a na wycieczce

11.06.2021 r. kl.3 a wybrała się na atrakcyjną wycieczkę do Grybowa i Nowego Sącza. W Grybowie zwiedzali Zamek Stara Baśń.