Uczniowie naszej szkoły w obchodach Dnia Flagi i rocznicy Konstytucji 3 Maja
30 kwietnia rynek w Limanowej wypełnił się radością, dumą i patriotyczną atmosferą. Wspólnie świętowaliśmy zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
30 kwietnia rynek w Limanowej wypełnił się radością, dumą i patriotyczną atmosferą. Wspólnie świętowaliśmy zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Wnioski dostępne tutaj: https://www.zsp4.limanowa.pl/rekrutacja/
W naszej szkole od wielu lat pielęgnujemy piękną i ważną tradycję organizowania uroczystości „Kwiecień miesiącem pamięci” — wydarzenia, które przypomina nam o historii naszego narodu, o bohaterach oraz o wartościach, które budują naszą tożsamość.
Znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu: „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki.
Dzisiejszy poranek w naszej szkole upłynął w wyjątkowo radosnej atmosferze. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I–III miały okazję obejrzeć niezwykle barwne i pełne humoru przedstawienie teatralne pod tytułem „Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina”.
22 kwietnia przypadał Dzień Ziemi. W naszej szkole obchody święta trwały cały tydzień. Na lekcjach geografii, biologii i przyrody każda z klas od IV do VIII realizowała projekt poświęcony ochronie planety i jej zasobów:
28 kwietnia w Nowym Targu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym klas 7–8 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W dniu 26 kwietnia 2026 roku odbyły się XVII Pływackie Mistrzostwa Skawiny – zawody, które zgromadziły wielu utalentowanych młodych sportowców z różnych miejscowości.
27 kwietnia 2026 roku w Waksmundzie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze). Wśród 30 chłopców i 29 dziewcząt występowało troje uczniów z naszej szkoły, którzy wcześniej przeszli eliminacje gminne, powiatowe i rejonowe.
26 kwietnia 2026 roku w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach brało udział dwoje uczniów naszej szkoły, którzy reprezentowali województwo małopolskie w rywalizacji z reprezentacją województwa podkarpackiego.