Kategoria: Top

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ ZIEMI!

      22 kwietnia przypadał Dzień Ziemi. W naszej szkole obchody święta trwały cały tydzień. Na lekcjach geografii, biologii i przyrody każda z klas od IV do VIII realizowała projekt poświęcony ochronie planety i jej  zasobów:

Zawody szkolne w tenisie stołowym

27 kwietnia 2026 roku w Waksmundzie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze). Wśród 30 chłopców i 29 dziewcząt występowało troje uczniów z naszej szkoły, którzy wcześniej przeszli eliminacje gminne, powiatowe i rejonowe.

Zawody klubowe

26 kwietnia 2026 roku w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach brało udział dwoje uczniów naszej szkoły, którzy reprezentowali województwo małopolskie w rywalizacji z reprezentacją województwa podkarpackiego.

Przejdź do treści