ZSP nr 4 w Limanowej w pierwszej dziesiątce w województwie małopolskim

Znane są już wyniki IX edycji konkursu „Odblaskowa Szkoła”, organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Od początku roku szkolnego 340 szkół z województwa małopolskiego podejmowało liczne akcje mające na celu uświadomienie dzieciom i dorosłym jak ważne jest bycie widocznym na drodze. Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w tym prestiżowym konkursie – wysiłek się opłacił.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 zdobył 1160 pkt. zajmując tym samym 10. miejsce w województwie. Biorąc pod uwagę liczbę konkurujących szkół jest to naprawdę wielkie wyróżnienie. Okazaliśmy się lepsi od 330 placówek. Wysoką, bo drugą pozycję zajęliśmy w naszym powiecie, w tym roku z pozycji lidera zdeklasowała nas Szkoła Podstawowa w Mordarce, która zdobyła 10 pkt. więcej.

Wyniki dostępne tu: wyniki_ostateczne_tabela_odblaskowa_szkola_2018

10 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną akcję. Dla laureatów miejsc I- X przewidziano nagrody pieniężne na zakup materiałów dydaktycznych dla szkoły oraz certyfikaty potwierdzające aktywność szkoły w zakresie dbania o bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły.

Pragniemy bardzo serdecznie pogratulować uczniom zaangażowanym w akcję, panu dyrektorowi Albertowi Golonce za poparcie licznych pomysłów i pomoc przy ich realizacji oraz koordynatorce całej akcji, głównej dowodzącej pani Zofii Pachut, bez której energii i kreatywności nie świętowalibyśmy dziś sukcesu.

Dziękujemy także wszystkim sponsorom, osobom zaangażowanym w propagowanie idei noszenia odblasków oraz wszystkim ludziom, instytucjom i firmom, które wspierały nas podczas trwania konkursu. 

Najważniejszą nagrodą dla nas jest zwiększenie świadomości w społeczeństwie oraz poprawa bezpieczeństwa na drogach!

Pisaliśmy o tym:

Skip to content