Finał konkursu – Odblask ratuje życie

W dniu 29.10.2018 r. odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Odblask ratuje życie”, który został przeprowadzony w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”. Uczniowie wykazali się dużym talentem plastycznym i kreatywnością. Prace w ciekawy sposób zachęcały do dbania o bezpieczeństwo pieszych poprzez noszenie odblasków.
Na zaproszenie do konkursu odpowiedziało siedem szkół z terenu powiatu, które reprezentowało 13 uczniów. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, jednak najciekawsze prace wykonali:

I miejsce Justyna Florek  –  Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach nr 2

II miejsce Anna Chrobak –  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej

III miejsce Anna Wierzycka – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach nr 2
Wyróżnienie Julia Czaja – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej
Wyróżnienie Anna Matras – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, których sponsorem był Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda. Nagrody wręczała pani wicedyrektor Dorota Atłas. Za organizację konkursu odpowiadała pani Zofia Pachut.
Wszystkim gratulujemy!!!