Przypominamy o konkursie SKO

Opiekun SKO przypomina, że do 30 maja 2020 r. trwa konkurs organizowany przez BS w Limanowej.

Konkurs polega na opracowaniu i wykonaniu przez ucznia w formie komiksu krótkiej historii dotyczącej oszczędzania w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej.

Komiks może zostać wykonany dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, wycinanie, grafika itp.) –format pracy od A4 do A3.

Każdy uczeń może przygotować jedną, własnoręcznie przygotowaną historię w formie komiksu

Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia eliminacji szkolnych w konkursie pod nazwą „Komiks dotyczący oszczędzania w SKO w BS w Limanowej”, prace mogą być bezpośrednio wysłane do Banku (przez dzieci wraz z rodzicami, obowiązkowo
z oświadczeniem na wyrażenie  zgody  na udział dziecka w konkursie „Warto oszczędzać
w Banku Spółdzielczym   w Limanowej”) do 30 maja 2020 r.

Nagrody za najlepszy komiks w postaci smartwatchy  Xiaomi, przeznaczone są dla autorów 10 najlepszych prac.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 czerwca 2020 r., o czym Bank poinformuje mailowo,
a nagrody będzie można odebrać do 30 września 2020 r.

Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu