Awans na Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

7 kwietnia 2024 w Wiśniowej odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski żaków i młodzików. W zawodach brały udział uczennice i uczniowie naszej szkoły Lea Ewert, Blanka  Golonka, Emilia Wyczółkowska, Michał Wilczek i Karol Kołodziej.

Wśród żaczek I miejsce zajęła Lea Ewert, tym samym awansowała na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu w Rzeszowie.

Michał Wilczek również awansował na Mistrzostwa Polski, ponieważ posiada limit imienny (tzn. nie musiał brać udziału w kwalifikacjach ze względu na wysokie wyniki w całym sezonie). Oprócz tego sukcesu Michał zajął także 3 miejsce w wyższej kategorii młodzików i jest pierwszym rezerwowym na Mistrzostwa Polski, które odbyć się mają w Sępólnie Krajeńskim.

Blanka Golonka zajęła miejsce 4, a Emilia Wyczółkowska i Karol Kołodziej uplasowali się na niższych pozycjach.

Gratulujemy naszym uczniom! Życzymy sukcesu na Mistrzostwach Polski!

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/