Wyróżnienia w konkursie „Tobie książko, przyrzekamy!”

Nikola Wójcik, Dominik Wójcik z klasy 2b oraz Adam Mrowca z klasy 2a otrzymali wyróżnienia w konkursie „Tobie książko, przyrzekamy!” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej.

Konkurs czytelniczy organizowany był dla uczniów klas drugich szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa w ramach corocznej akcji „Pasowanie na Honorowego Czytelnika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej”. Drugoklasiści odwiedzali Wypożyczalnię dla dzieci, uzupełniali zeszyty lektur i dostawali specjalne naklejki lub pieczątki – w konkursie nagrodzono zeszyty najbardziej starannie prowadzone oraz te z największą ilością książek.

Wydarzenie zostało uwieńczone spotkaniem z wyjątkowym autorem – Panem Poetą, który pokazał przybyłym dzieciom, czym jest zabawa płynąca z czytania książek.

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/