Sukcesy naszych tenisistów

25 marca 2024 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym tenisie stołowym klas VI i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach brało udział 14 drużyn z 4 powiatów. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły zdobywając I miejsce wśród chłopców oraz II miejsce wśród dziewcząt i uzyskując awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 18.04.2024 roku w Nowym Targu.

Na szczególną pochwałę zasługują nasi młodzi tenisiści z klasy czwartej, którzy rywalizowali z powodzeniem o dwa lata starszymi kolegami/koleżankami.

Awans do Mistrzostw Województwa uzyskały 2 drużyny chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta:

1 miejsce KSP Nowy Sącz

2 miejsce ZSP nr 4 Limanowa – Blanka Golonka kl. 6, Lea Ewert kl. 4, Emilia Wyczółkowska kl.5

Chłopcy:

1 miejsce ZSP nr 4 Limanowa – Michał Wilczek kl. 4, Karol Kołodziej kl. 4, Nikodem Wyżycki kl. 6

2 miejsce SP Młynne

/Z.Sułkowski/