Konkurs – Odnawialne źródła energii w Małopolsce

W Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Odnawialne źródła energii w Małopolsce”.

Konkurs zrealizowano w ramach realizacji projektu pod nazwą „Odnawialne źródła energii i efektywność energetyczna”. Uczniowie, którzy wzięli w nim udział pochwalili się ogromną wiedzą z zakresu alternatywnych źródeł energii.

Dziś (12 marca 2024 r.) jednocześnie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie ekopracowni, która będzie służyć uczniom ze wszystkich szkół miejskich.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 7a: Emilia Bukowiec i Magdalena Golonka.

Emilia zajęła II miejsce, a Magda została wyróżniona w konkursie na prezentację multimedialną „Odnawialne źródła energii w Małopolsce”. Nasze uczennice na miejscu wspierali pani Zofia Pachut oraz pan dyrektor Albert Golonka.

Gratulujemy!

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości lub skopiowano ze strony Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej/