Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym za nami

21.03.2024 r. w naszej szkole odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.Uczniowie najpierw rozwiązywali testy ze znajomości przepisów  ruchu drogowego oraz  skrzyżowań następnie  musieli pokonać tor sprawnościowy.

Wszystkim uczestnikom Turnieju zostały wręczone atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa mgr inż. Władysława Biedę, nagrody wręczył dyrektor mgr Albert Golonka.

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach szkół wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, które odbędą w Kasince Małej 30 kwietnia 2024 r.

Uczniów jak zawsze przygotowywała mgr Zofia Pachut.

Klasyfikacja w  grupie I

I miejsce    – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

II miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

Klasyfikacja w grupie II