Dzień Babci i Dziadka w 1a

2 lutego w klasie 1a odbyła się uroczystośc z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Pan dyrektor Albert Golonka witał przybyłych gości oraz złożył piękne życzenia.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z klasy 1a pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Przygotowały dla nich program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także taniec w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. To był dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

/E.Musiał/

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/

Skip to content