Szlachetna paczka w naszej szkole

Weekend Cudów trwa, a to oznacza, że 16-17 grudnia wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazują rodzinom pomoc przygotowaną przez darczyńców. Nasza szkoła już trzeci rok z rzędu stała się Magazynem Szlachetnej Paczki. To do naszej szkoły Darczyńcy przywozili paczki, które później z pomocą strażaków z OSP Łososina Górna, OSP Pisarzowa oraz OSP Tymbark trafiły do potrzebujących rodzin. W tym roku pomocą zostało objętych aż 14 rodzin z powiatu limanowskiego. Podczas Weekendu Cudów potrzebujące rodziny otrzymują nie tylko wsparcie materialne, ale także odzyskują nadzieję i czują, że są dla kogoś ważni.

Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie naszego przedsięwzięcia.

Jak co roku otrzymaliśmy wspaniałe smakołyki od: Cukierni „Ptyś” Piotr Gruca, Atelier Łakoci Renata Bieda, KGW Łososina Górna, Restauracji Limka oraz Restauracji „Tartak”.

Dziękujemy!

/Monika Chrobak/

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/