Sukces w konkursie „Odblaskowa Szkoła”

Na stronie Małopolskiej Komendy Policji pojawiły się wstępne wyniki konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Zgodnie z podaną informacją nasza szkoła zajęła 3 miejsce w województwie małopolskim i 1 miejsce w powiecie limanowskim zdobywając aż 1525 pkt.

Wyniki zostały ustalone 6 grudnia 2023 roku w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie przez Zespół Jury Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, składający się z przedstawicieli organizatorów i partnerów akcji: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Radio Kraków.
Wyniki dostępne są tu: https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/wydarzenia/41133,Wstepne-wyniki-konkursu-Odblaskowa-Szkolaquot.html

Akcją kierowały panie: Edyta Musiał, Elżbieta Kołodziej, Katarzyna Filipek-Guzik.

Składamy serdeczne podziękowania:
Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej,
Firmie Tymbark,
Salonowi Meblowemu Top-Cezar,
Biurowi podróży Sokół Travel,
Policjantom z Komendy Policji w Limanowej,
Strażakom z OSP w Łososinie Górnej,
Ratownikom z Auto Moto Klubu w Limanowej,
Żołnierzom 114. Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej w Limanowej,
Księdzu proboszczowi dr Kazimierzowi Fąfarze,
Panu Pawłowi Jurkowi,
Panu Grzegorzowi Bubuli,
Panu Marcinowi Koszykowi,
Radzie Rodziców,
Dyrekcji szkoły panu Albertowi Golonce i pani Dorocie Atłas, nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz wszystkim, którzy wspierali nasze akcje.

/E.Musiał/