Andrzejkowe wróżby w 1 a

30 listopada magiczna andrzejkowa atmosfera zapanowała w klasie 1a już od samego rana. Zanim przystąpiono do wróżb, dzieci poznały historię tego święta. Aby umilić ten czas rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Po poczęstunku nadszedł czas na wróżby i zabawy andrzejkowe. Każdy chciał dowiedzieć się co go czeka w przyszłości. Dzieci między innymi poznawały swoje przyszłe zawody, oczywiście nie mogło zabraknąć wróżby z butami. Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się wróżba z miską wody i monetą. Każdy chciał, aby moneta wpadła do wody i spełniło się marzenie. W tym roku udało się to tylko Rafalowi. Podczas tych wróżb było mnóstwo śmiechu i zabawy, bo przecież wiemy, że należy je traktować z ,,przymrużeniem oka”. Najważniejsze, że miło spędziliśmy czas i wszyscy dobrze się bawili. Dziękujemy rodzicom za pyszny poczęstunek.

/E.Musiał/

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/