Wycieczka do Nowego Sącza

Dzień w Nowym Sączu spędziły klasy 4a, 4b, 5a i 5b.  Wyjazd ten okazał się  dobrym pomysłem, ponieważ dopisała pogoda, było też interesująco i smacznie.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od obejrzenia ruin zamku, synagogi, Bazyliki św. Małgorzaty oraz rynku. Naszym  przewodnikiem była Pani Małgorzata Rychlewska, która bardzo ciekawie opowiadała o zwiedzanych zabytkach.  Kolejnym przystankiem był Teatr Nowy. Bawiliśmy się tam doskonale oglądając  spektakl pt.  „Śnieżka, historia odwrócona”. Dużą atrakcją były wspólne zdjęcia klas z aktorami.  Wreszcie nadszedł ostatni i najbardziej oczekiwany punkt programu – zakupy w McDonald’s.  Do domu wróciliśmy zadowoleni i najedzeni.

/E.K/

/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/

 

Skip to content