III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

26.10.2023 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem ,,Jesienne drzewo”.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczających do szkół podstawowych na terenie miasta Limanowa.
Autorzy wykonali przepiękne prace o tematyce jesiennej. Zostały one wyeksponowane na holu szkoły, tak by inni uczniowie i rodzice mogli je podziwiać. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody.
Bardzo dziękujemy uczniom z ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 3 wraz z opiekunami za obecność podczas wręczania nagród oraz pracownikom Świetlicy Romskiej Ćavengry w Koszarach za wsparcie uczniów romskich podczas wykonywania prac.
Serdeczne  podziękowania składamy również na ręce Burmistrza Miasta Limanowa pana Władysława Biedy oraz wszystkich sponsorów, którzy wsparli nasz konkurs.
Wsparli nas:
Burmistrz Miasta Limanowa Pan Władysław Bieda
WOLIMEX Eugeniusz Wojak
ELEKTRET
BLACH- DACH Maciej Giza
Piekarnia KRUMAX Młynne
Sklep ABC Limanowa

Bardzo dziękujemy !!

/E. Kołodziej/
/zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/