Pożegnanie Pani Anny Palacz

Czwartek okazał się dniem pełnym wzruszeń. Uczniowie wraz z nauczycielami pożegnali dziś panią Annę Palacz, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Na holu zgromadzili się uczniowie wszystkich klas od pierwszaków po ósmoklasistów. Łezka zakręciła się każdemu w oku kiedy wspólnie odśpiewaliśmy życzenia przy akompaniamencie pana Wojciecha Dudka.

Pani Anna pracowała w zawodzie 41 lat. Wychowała wielu wspaniałych i dobrych ludzi, którzy na pewno ciepło wspominają pierwsze lata w szkole. Panią Annę cechowała niezwykła cierpliwość i wyrozumiałość. Nawet największe łobuzy wiedziały, że mogą znaleźć u niej zrozumienie. Bardzo łatwo nawiązywała kontakt z małymi dziećmi, nie tylko ich uczyła, ale przede wszystkim słuchała. Była otwarta na pomysły i inicjatywy swoich podopiecznych, pozwalając im na podejmowanie decyzji i inicjatywę tak naprawdę uczyła przyszłego życia.

Pan dyrektor Albert Golonka wraz z panią wicedyrektor Dorotą Atłas i przewodniczącą Rady Rodziców Edytą Wyżycką złożyli pani Annie serdeczne życzenia. Prosili także o częste odwiedzania naszej szkoły.

Sama Pani Anna przyznała, że targają nią mieszane uczucia. Z jednej strony żal i smutek, że jej wymarzona praca dobiegła końca, z drugiej jednak radość i nadzieja na nowy rozdział w życiu. Jak wspomniała teraz czekają na nią nieprzeczytane książki, nieodkryte miejsca oraz zabawy z wnuczką.

Kochana Aniu!

Życzymy Ci zdrowia, pogody ducha, wymarzonych wojaży i dobrej pamięci – żebyś nie zapomniała o swoich koleżankach i kolegach z ZSP nr 4!

Do zobaczenia!