Festyn z okazji Dnia Dziecka

We wtorek (30 maja) w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami festynu byli dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Limanowej Albert Golonka wraz z wicedyrektor Dorotą Atłas oraz Rada Rodziców ZSP nr 4.

Na festyn przybyli goście: Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz, Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, radna Gminy Limanowa Zuzanna Kolawa, radny Gminy Limanowa Daniel Łącki, prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Łososinie Górnej Maria Wróbel. Radny Miasta Limanowa Wiesław Sędzik przesłał serdeczne życzenia dla dzieci.

Na dzieci czekał dzień pełen niespodzianek.  Brały udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu, meczach piłki nożnej i siatkowej, zjeżdżały na dmuchanych zjeżdżalniach. Dużą atrakcję stanowiły przejażdżki na koniach huculskich z Gospodarstwa Agroturystycznego i stadniny koni huculskich – państwa Teresy i Zbigniewa Hojdów z Załpy.

Na festynie gościli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej ze 114 Batalionu Lekkiej Piechoty. Zorganizowali dla dzieci tor przeszkód, pokazywali żołnierski rynsztunek oraz pojazdy bojowe. Odwiedzili nas także strażacy z OSP Łososina Górna, którzy zaprezentowali swój sprzęt i wóz.

Organizatorzy nie zapomnieli też o atrakcjach dla ciała, wszyscy chętni mogli wziąć udział we wspólnym grillowaniu. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łososinie Górnej przygotowały pyszne ciasta. Nie zabrakło innych słodkości, cukierków, waty cukrowej, lodów i popcornu.

Kulminacyjnym punktem imprezy okazała się loteria fantowa, w której wygrane były bardzo atrakcyjne m.in rolki, hulajnogi tradycyjne, hulajnoga elektryczna, elektroniczne gadżety i wiele innych. Środki finansowe z loterii zostaną przeznaczone dla uczniów naszej szkoły, a dysponować nimi będzie Rada Rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania dla SPONSORÓW:

1. Delikatesy Centrum – Małgorzata Obrzut, Janusz Etgens
  2. Firma Laskopol – Roman Dudek
  3. Urząd Miasta Limanowa
  4. Urząd Gminy Limanowa
  5. „Koral” – Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów
  6. Starostwo Powiatowe w Limanowej
  7. Radny Gminy Limanowa Daniel Łącki
  8. Zuzanna Kolawa – Radna Gminy Limanowa
  9. Maspex
  10. Elżbieta i Witold Kozowie
  11. Anna i Łukasz Golonkowie
  12. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej
  13. Bank Spółdzielczy w Limanowej
  14. Firma Bogmar i Rock Stal (Mszana Dolna)
  15. Rock Stal, Mszana Dolna
  16. Blach-Dach Maciej Giza
  17. OSP Łososina Górna
  18. Koło Gospodyń Wiejskich – Prezes Maria Wróbel
  19. Stadnina koni na Załpie HOJDA ZBIGNIEW
  20. PPUH Wolimex PLUS S.C. Iwona Wojak-Ćwik, Krzysztof Ćwik
  21. Kajet Limanowa
  22. Karol Hałapa
  23. Kino Klaps
  24. Iwona i Wiesław Sędzikowie
  25. Lidia Krajewska – Kancelaria Prawna
  26. Janusz Bugajski
  27. firma Gold Drop
  28. Top Cezar, Agata i Jan Wardęga
  29. Maciej Zaręba
  30. Agata i Bogdan Kęskowie
  31. Jarosław Dygas, Wulkanizacja u Jerrego

Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom za pomoc przy organizacji.

W szczególności podziękowania kierujemy do: Karoliny Golonki, Edyty Ryś, Joanny Janoty, Anny Golonki, Marzeny Topa, Agnieszki Dadał – Filipek, Marty Dąbrowskiej – Bodziony, Daniela Łąckiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców Edyty Wyżyckiej.

Wszystkim ludziom dobrej woli,  bez których ta impreza by się nie udała oraz uczestnikom festynu serdecznie dziękujemy!

/zdjęcia zrobiono aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/