Sukcesy na I etapie Triady

14 marca w Limanowskim Domu Kultury odbywały się przesłuchania uczestników Małego Konkursu Recytacji Poezji Dla Dzieci. Jak podkreśliła Komisja Artystyczna konkursu, poziom był wysoki i bardzo wyrównany. Wybór zwycięzców nie należał do najłatwiejszych, co pokazuje jak wiele pracy włożyli w przygotowanie się do konkursu wszyscy uczestnicy.

Nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie.

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

I miejsce otrzymała Karolina Radzik (ex aequo)

wyróżnienieKinga Wrona

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

II miejsce otrzymała Aleksandra Bodziony

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymał Jan Sobuś
III miejsce otrzymała Barbara Krzyżak

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymał Karol Frączek
II miejsce otrzymała Aleksandra Furtak (ex aequo)

Nasi uczniowie ćwiczyli recytację pod kierunkiem swoich nauczycielek: Lidii Dudek-Biernat, Anny Palacz, Małgorzaty Rychlewskiej oraz Jolanty Szumilas.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Gratulujemy!