Sukcesy na Triadzie

Dzisiaj 28.03.2023 r. odbyła się druga część DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ – „ŚPIEWAJĄCE DZIECI”.

Soliści i zespoły z naszej szkoły zaprezentowali wysoki poziom i uzyskali wysokie miejsca.

W grupie klas 1-3 solistki: Antonina Zawada z klasy 3a otrzymała II miejsce, a Anna Zimniewska z klasy 2a III miejsce.

I miejsce zdobył zespół „Wesoła gromadka” z klasy 2a w składzie: Michał Woźniczka,
Michał Włodarczyk, Emilka Bukowiec, Amelka Juszkowicz, Natalka Tabor, Maria Sobuś i Liliana Sikora.

W grupie klas 4-6 solista Jan Sobuś uplasował się na miejscu II, a Ula Kosiarska otrzymała wyróżnienie, natomiast I miejsce  zdobył zespół: „Siódemka z 5b” w składzie: Hanna Bukowiec, Natalka Dunikowska, Natalka Pasionek, Wiktoria Wilczek, Sandra Wilczek, Hania Stanisz i Nikodem Wyżycki

W grupie klas 7-8 duet Julina Bartusiak i Martyna Leśniak otrzymał II miejsce.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.

Dzieci do konkursu przygotowali: Danuta Ługowska, Wojciech Dudek i Edyta Musiał.