„Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata” – nasi uczniowie na wernisażu

Uczniowie klasy 6 i 7 pojechali dziś do Limanowskiego Domu Kultury, gdzie odbył się wernisaż wystawy „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”. Ekspozycja poświęcona jest pamięci żołnierzy i funkcjonariuszy służb publicznych poległych i zmarłych, a także ciężko rannych i poszkodowanych podczas wykonywania obowiązków służbowych w kraju i pełnienia służby w misjach poza jego granicami. Wydarzeniu towarzyszą prelekcje oraz pokaz sprzętu służb mundurowych. Wystawę można oglądać do 25 listopada.

Następnie uczniowie udali się do MUZEUM REGIONALNEGO ZIEMI LIMANOWSKIEJ, gdzie oglądnęli dwie wystawy. Więcej o wystawach, na które serdecznie zapraszamy na stronie muzeum:

/zdjęcia zostały wykonane aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/

Skip to content