II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

W dniu  27.10.2022 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie II Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem ,,Zwierzaki-liściaki”. W konkursie wzięło udział 26 uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczających do szkół podstawowych na terenie miasta Limanowa.

Autorzy wykonali przepiękne prace o tematyce jesiennej z wykorzystaniem liści. Zostały one wyeksponowane na holu szkoły, tak by inni uczniowie i rodzice mogli je podziwiać. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody.

Bardzo dziękujemy uczniom z ZSP nr 2, ZSP nr 3 wraz z opiekunami za obecność podczas wręczania nagród oraz pracownikom Świetlicy Romskiej Ćavengry w Koszarach za wsparcie uczniów romskich podczas wykonywania prac.

Serdeczne  podziękowania składamy również na ręce Burmistrza Miasta Limanowa pana Władysława Biedy oraz wszystkich sponsorów, którzy wsparli nasz konkurs.

Wsparli nas:

Burmistrz Miasta Limanowa Pan Władysław Bieda

EMITER Limanowa

Firma JONIEC Mieczysław Joniec

WOLIMEX Eugeniusz Wojak

ELEKTRET

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa

Piekarnia KRUMAX Młynne

Bardzo dziękujemy !!

/aparat wykorzystany podczas konkursu jest zakupiony z programu Laboratoria Przyszłości/

/Zespół Nauczycieli Kształcenia Specjalnego w ZSP nr 4 w Limanowej/