Wycieczka do Warszawy oczami uczestnika!

Czwartego września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu – „Pingpongowy PGE Narodowy”  w Warszawie.

Zaproszone były sławne osoby, z którymi mieliśmy możliwość porozmawiać, zrobić zdjęcie i otrzymać autograf. Byli to tenisiści: Natalia Patryka  i Łucjan Błaszczyk, łyżwiarka Eliza Złotkowska oraz były koszykarz NBA Cezary Trybański oraz wiele innych. Dzieci, które grają w tenisa mogły rozegrać mecz z zawodnikami z całej Polski. To była niedziela bogata w wiele emocji.

 
                                                              Zdjęcia: Nikodem Wyżycki
                                                             Tekst: Blanka Golonka

/redaktorzy działu sportowego/
                             
                                           ZOBACZ FOTORELACJĘ JEDNEGO Z UCZESTNIKÓW!

Skip to content