Pingpongowy PGE Narodowy

4 września 2022 roku na płycie Stadionu PGE Narodowego, odbyło się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz zawodnicy UKS Płomień Limanowa. Na płycie obiektu stanie 100 stołów do tenisa stołowego, a na dzieci i młodzież czekały liczne atrakcje: amatorskie turnieje tenisa, spotkania z gwiazdami polskiego tenisa stołowego, gry, zabawy i konkursy sprawnościowe, strefy animacji ENEA i LOTTO, jak również wycieczka z przewodnikiem po PGE Narodowym.
Na „Pingpongowym PGE Narodowym” obecni byli zawodnicy naszej kadry narodowej: Natalia Partyka i Marek Badowski. Ambasadorami wydarzenia byli: Luiza Złotkowska, Agnieszka Kobus-Zawojska, Wojciech Nowicki, Cezary Trybański, Paweł Wojciechowski.

Podczas wyjazdu używano sprzętu (kamera, głośniki) zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Serdecznie podziękowania składamy głównemu sponsorowi: Polskiemu Związkowi Tenisa Stołowego oraz nauczycielom i rodzicom.

Skip to content