Karol Frączek nagrodzony na uroczystej gali

21 czerwca w Limanowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz zdobyli wyróżnienia w konkursach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych i sportowych w mijającym roku szkolnym.

Karol Frączek, uczeń klasy 7, został nagrodzony dwujęzycznym wydaniem Pana Tadeusza oraz pamiątkowym dyplomem.

Do najważniejszych osiągnięć Karola w tym roku szkolnym należą:

1) Laureat XIII Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem.

2) Laureat III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7 SP Konkursu Matematyczno- Informatycznego InstaLogik, II miejsce w powiecie limanowskim

3) Laureat nagrody wojewódzkiego konkursu recytatorsko- wokalnego wokół twórczości K. K. Baczyńskiego Kto nam ten czas wolny od trwogi wydarł- maleńka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!