Kahoot Cup Poland 2022

22 wybranych uczniów z naszej szkoły wzięło dziś udział w niecodziennej inicjatywie – Ogólnopolskim Turnieju dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – Kahoot Cup Poland 2022.

Wydarzenie (pod oficjalnym patronatem Kahoota) zostało zorganizowane przez uczniów klas VIII Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej pod opieką p. Moniki Khan.

Podczas turnieju uczestnicy odpowiadali na pytania w j. angielskim, sprawdzające ich znajomość światowej popkultury (filmów, seriali, muzyki, gier komputerowych, mediów społecznościowych, sportu itp.)

Pani Ewa Binek, odpowiedzialna za organizację konkursu w naszej szkole, wyświetlała pytania na tablicy interaktywnej, a uczniowie udzielali odpowiedzi na swoich smartfonach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wszyscy z nich należą do jednego klubu –  fanów języka angielskiego!