Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Charytatywny Kiermasz Wielkanocny. Tym razem otwieraliśmy swoje serca dla Piotrusia – chłopca chorego na dystrofię mięśniową Duchenne’a.

Już od kilku tygodni dzieci wspierane przez nauczycieli i rodziców przygotowywały na lekcjach
oraz w domach przepiękne ozdoby wielkanocne. Powstały śliczne stroiki, króliczki, jajka wykonane metodą decoupage i wiele innych ciekawych kompozycji. Ilość ozdób, ciast i innych słodkości była ogromna. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na rehabilitację Piotrusia.

Organizatorzy wydarzenia – Zespół Kształcenia Specjalnego oraz Świetlica Romska w Koszarach serdecznie dziękują wszystkim, którzy okazali wielkie serca i przyczynili się do organizacji kiermaszu. Dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz całej rodzinie Piotrusia za wspólny wkład w przygotowanie ozdób i słodkości.

Piotruś dziękuje Wszystkim za dobre serca i życzy WESOŁYCH ŚWIĄT!