Nasza szkoła bezkonkurencyjna w konkursie „Śpiewające Dzieci”

29.03.2022r., w LDK,  odbyła się druga część Dziecięcej Triady Artystycznej – „Śpiewające Dzieci”, na której wspaniale zaprezentowały się solistki i zespoły naszej szkoły.

I tak:

KLASY 1-3

• I miejsce, w kategorii  soliści zdobyła ANIA ZIMNIEWSKA z kl. 1a,
  • II miejsce MARYSIA KALETKA z kl.2b,
  • w kategorii  zespoły  I miejsce zdobył zespół „SUPER SZÓSTKA” z klasy 1a w składzie: Emilka Bukowiec, Amelia Juszkowicz, Martyna Ryś, Natalka Tabor, Michał Woźniczka i Michał Włodarczyk.

KLASY 4-6,

• I miejsce, w kategorii soliści, zdobyła MAGDALENA RYŚ,
  • II miejsce WIKTORIA  GRZELAK,
  • w kategorii zespoły I miejsce zdobył zespół „SIÓDEMKA Z 4B” w składzie: Hanna Bukowiec, Natalka Dunikowska, Natalka Pasionek, Hanna Stanisz, Wiktoria Wilczek, Sandra Wilczek, Dominik Wilczek.

KLASY 7-8

• II miejsce zajęła IZABELA MICHALIK,
  • III miejsce JOANNA GOŁUSZKA,
  • w kategorii zespoły I miejsce zdobyły „NUTKI” w składzie: Julita Bartusiak, Aleksandra Furtak, Kamila Kokot.

Do konkursu solistów i zespoły przygotowywali: Wojciech Dudek, Danuta Ługowska i Karolina Pach.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!