Głosujemy na Grupę Teatralną Bajtek!

ZAGŁOSUJ NA NAS!

INTERNETOWY MAŁOPOLSKI FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY… Z OKAZJI 35 LAT BAJDURKA!

W tym roku 35. FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK” odbywa się online.  Przedstawienie  GT „BAJTEK” „BAŚŃ O KORSARZU PALEMONIE” (i pokazane społeczności szkolnej w 2019 r.) zostało zgłoszone i przyjęte.

Od 2 listopada do 18 grudnia 2020 roku na stronie www.bajdurek.mcksokol.pl  można to i inne przedstawienia oglądać online.

Walczymy o nagrodę publiczności. Dlatego prosimy o głosowanie na nasz spektakl.

Jak to zrobić?

Na stronie www.bajdurek.mcksokol.pl  należy ZAZNACZYĆ swój wybór klikając lewym przyciskiem myszy w kółeczko przy wybranym spektaklu ( w naszym przypadku to nr 3 BAŚŃ O KORSARZU PALEMONIE”). Efektem wizualnym będzie zielona ramka wokół pola z informacjami o wybranym spektaklu. Następnie należy kliknąć na guzik ZAGŁOSUJ! u dołu ekranu.

GŁOSOWAĆ MOŻNA RAZ DZIENNIE DO 30 LISTOPADA. 

ZAGŁOSUJ NA NAS!

„BAŚŃ O KORSARZU PALEMONIE” GRUPY TEATRALNEJ „BAJTEK”!

Skip to content