Szalone „Mikołajki” w naszej szkole

Tak jak w poprzednich latach pan dyrektor Albert Golonka wraz z Radą Rodziców ZSP nr 4 zorganizowali Festyn Mikołajkowy. Dzieci mogły spotkać się ze świętym Mikołajem oraz poszaleć na sali gimnastycznej. Głównymi atrakcjami zabawy było dmuchane  miasteczko, kostiumy świąteczne oraz słodycze.

Mikołaj dotarł do naszej szkoły już 5 grudnia, z workiem pełnym słodkości, co uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Po spotkaniu z Mikołajem na maluchy czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania. 

Dzieci mogły także spróbować swoich sił przy stołach do tenisa stołowego. Trenerzy poprowadzili rozgrywki w ramach programu „Pinpongowe marzenia”. Najlepsi mogli liczyć na słowa uznania i pamiątkowe medale.

Dyrekcja ZSP nr 4 w Limanowej szczególne pragnie podziękować sponsorom:

 • wójtowi gminy Limanowa panu Janowi Skrzekutowi,
 • państwu Małgorzacie Obrzut oraz Monice i Januszowi Etgensom, właścicielom Delikatesów Centrum Łososina Górna,
 • radnemu miasta Limanowa panu Wiesławowi Sędzikowi, 
 • radnemu gminy Limanowa panu Danielowi Łąckiemu,
 • Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej,
 • Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Limanowej.
 • państwu Marii i Janowi Bubulom, właścicielom sklepu „Kamraty”,
 • pani Irenie Gawlik,
 • państwu Elżbiecie i Witoldowi Kozom,
 • panu Krzysztofowi Iwanowi,
 • pani Beacie Kwiatkowskiej,
 • panu Maciejowi Gizie,
 • Radzie Rodziców ZSP nr 4 w Limanowej,
 • jeden sponsor pragnie pozostać anonimowy –  czyżby święty Mikołaj???

Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali rodzice: pani Natalia Wideł, pani Anna Dudek, pani Karolina Golonka oraz pani Agata Kęska – raczące wszystkich łakociami!

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, bez których ta impreza by się nie odbyła: rodzicom na czele z panią przewodniczącą Rady Rodziców Agatą Kęską oraz nauczycielom sprawującym opiekę nad uczniami.

Skip to content