Sukces naszych przedszkolaków

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1, odbyła się II edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu pieśni i piosenek patriotycznych pod hasłem „W maleńkim sercu wielka Ojczyzna”, w którym nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego przedszkola.

Z wielkim sukcesem swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Anna Zimniewska (kategoria wiekowa: 5 lata) zdobywczyni I miejsca, Maria Sobuś zajęła miejsce III (kategoria wiekowa 5 lat), IV miejsce zajęły Maja Topa  oraz Nadia Janór (kategoria wiekowa: 6 lat).

Gratulacje, dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe dzieci otrzymały z rąk pani dyrektor Kazimiery Zięby, która życzyła im kolejnych sukcesów scenicznych. To właśnie w takiej formie – przygotowując się i reprezentując przedszkole podczas konkursu, nasi wychowankowie chcieli włączyć się w obchody odzyskania niepodległości przez Polskę.

Skip to content