Delegacja klasy 4a na uroczystości św. Jana Kantego

Klasa 4a reprezentowała naszą szkołę na uroczystości św. Jana Kantego, profesora Akademii Krakowskiej i zarazem patrona naszej szkoły. Nasza obecność była odpowiedzią na coroczne zaproszenie proboszcza parafii św. Anny w Krakowie ks. prof. dr hab. Tadeusza Panusia,Kapelana Ojca Świętego.

Delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w modlitwie przy grobie św. Jana z Kęt oraz w uroczystej Eucharystii. 

Na strudzonych pielgrzymów czekał także słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy!

Przy okazji wizyty w Krakowie uczniowie zapoznali się z kilkoma zabytkami Starego Miasta. Mieli okazję wspiąć się na wieżę ratusza, skąd podziwiali panoramiczny widok na Kościół Mariacki i Sukiennice. 

Opiekę nas sztandarem i uczniami sprawowały pani Ewa Binek i pani Edyta Musiał.

Skip to content