Wizyta w Banku Spółdzielczym w Limanowej

24 września b r. uczniowie klas piątych odbyli wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Limanowej w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”.  Uczniowie zaznajomieni zostali z tajnikami pracy banku. Po placówce oprowadzali bardzo sympatyczni pracownicy, którzy w ciekawy sposób opowiadali jak wygląda ich praca oraz do czego służą banki. Piątoklasiści dowiedzieli się jak zabezpieczone są banknoty i jak rozpoznać te fałszywe. Nie lada gratką okazało się trzymanie w ręku pliku banknotów o wartości 100 tys. złotych! Dzieci wzięły również udział w konkursie z nagrodami.

Podczas tej wizyty Zarząd Banku Spółdzielczego w Limanowej  troszcząc się o bezpieczeństwo najmłodszych, przekazał uczniom naszej szkoły odblaski, dzięki którym będą oni bardziej bezpieczni podczas drogi do i ze szkoły.

Dziękujemy!

Skip to content