Sukcesy sportowe Karola Sułkowskiego

W dniach 24-25 sierpnia 2019 w Krakowie w obiektach KS Bronowianka rozegrano odbywający się corocznie Memoriał Jana Błaszczaka. Była to już jego 16. edycja, a startujący zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach. W turnieju OPEN mężczyzn triumfował Marcin Kusiński – zawodnik ekstraklasy, a czwarte miejsce zajął  były uczeń naszej szkoły Bartosz Sułkowski. Niespodzianką było zajęcie zajęcie pierwszego miejsca przez Karola Sułkowskiego w kategorii kadetów.

Natomiast 7 września 2019 roku w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 73 uczestników (23 dziewcząt i 50 chłopców). W zawodach zwyciężyli Oliwia Wątor (KS Bronowianka Kraków) i Wojciech Górecki (KS Podwawelski Kraków). Będący jeszcze kadetem nasz uczeń Karol Sułkowski zaskoczył i zajął drugie miejsce w tych zawodach. Filip Golonka uplasował się na pozycji 9-12.
Gratulujemy!

Skip to content