XII Spartakiada Specjalna

Dnia 28 maja uczniowie naszej szkoły – Klaudia Nawalaniec, Szczepan Wójtowicz oraz Dariusz Lach wraz z nauczycielami – paniami Moniką Szewczyk, Elżbietą Kołodziej uczestniczyli w XII Powiatowej Spartakiadzie Specjalnej organizowanej przez  Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej.

Celem Spartakiady Sportowej była integracja dzieci niepełnosprawnych ze środowiskiem rówieśników oraz uwrażliwienie środowiska lokalnego na ich potrzeby.

Na oficjalnym otwarciu Spartakiady nie mogło zabraknąć płonącego znicza i olimpijskiej flagi, które zostały wniesione przez uczestników. Otwarcia dokonała Dyrektor ZSS Nr 1 w Limanowej – Kazimiera Zięba oraz Marek Ziaja – Sekretarz Gminy Limanowa,  a przy wręczeniu nagród obecny był Starosta Limanowski Pan Mieczysław Uryga.

Spartakiada sprawiła wiele radości zarówno uczestnikom, jak i przybyłym gościom. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w Spartakiadzie w przyszłym roku!

Skip to content