III i V miejsce w Tymbarku

3.04.19 w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej odbył się Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Konkurs miał za zadanie promowanie wśród uczniów znajomości języka angielskiego oraz pogłębiania wiedzy o Wielkiej Brytanii, ale w formie zabawy i wesołej rywalizacji.

Zadania konkursowe polegały na odpowiadaniu na pytania, które były przygotowane w popularnym programie kahoot. Uczniowie odpowiedzi zaznaczali na swoich smartfonach, liczyła się nie tylko trafność odpowiedzi, ale też refleks. Do rundy finałowej przeszły wszystkie nasze uczennice biorące udział w konkursie, czyli Natalia Giza, Izabela Pachut oraz Aleksandra Zapała z klasy 8a. 

Po zaciętej walce Natalia wywalczyła miejsce III, a Iza miejsce V., pokonując tym samym ponad 20 uczestników z powiatu limanowskiego. 

Opiekę nad dziewczętami sprawowała pani Ewa Binek (prywatnie pasjonatka brytyjskiej kultury).

Skip to content