Spotkanie autorskie z panem Patrickiem Addai

Uczniowie  z klas 0-3 oraz starsze grupy  przedszkolne z naszej szkoły w dniu 27 marca 2019 r. miały okazję spotkać się z pisarzem pochodzącym z Ghany – Patrickiem Addai.

Spotkanie miało charakter interaktywnego spektaklu, podczas którego pisarz opowiadał historie ze swoich książek, ubarwiając je śpiewem, tańcem i grą na bębnie. Wszyscy bawili się doskonale. Prezentacja odbywała  się w języku niemieckim, pisarzowi towarzyszył tłumacz.

Po spotkaniu dzieci miały możliwość zakupu książek : Spytała żaba: Czy mam poślubić słonia?”Kalebasa pełna mądrości. Opowieści i przysłowia afrykańskie”, „Babcia przejmuje telewizję”, wszystkie z dedykacją od pisarza.

Spotkanie było możliwe dzięki życzliwości Księgarni NOVA z Limanowej, a nad organizacją go w naszej szkole czuwała pani Dorota Piórkowska-Zięba. 

 

Skip to content