Nagrodzeni przez władze miasta

Jak co roku, Burmistrz Miasta Limanowa, pan Władysław Bieda docenił sportowców i trenerów z naszego regionu. W tym roku w gronie nagrodzonych znalazł się nasz absolwent z zeszłego roku Bartosz Sułkowski, jego brat, uczeń klasy 7a Karol Sułkowski oraz Filip Golonka, uczeń klasy 6a. Chłopcy zostali docenieni w dyscyplinie – tenis stołowy. 

Bartek jest zawodnikiem UKS „Płomień” Limanowa, członkiem kadry narodowej kadetów i reprezentantem Polski w zawodach międzynarodowych.  Zdobył III miejsce w Mistrzostwach Polski w grze mieszanej juniorów, VIII miejsce w Grand Prix Polski juniorów, 17. miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów w grze podwójnej, 33. miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów. 

Karol w tym roku szkolnym może pochwalić się II miejscem w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików, III miejscem w Mistrzostwach Polski Młodzików w grze podwójnej oraz III miejscem w Grand Prix Polski młodzików.

Filip natomiast zajął II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików oraz VIII miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików Szkół Podstawowych. 

Wyróżniony przez władze miasta został także pan Zdzisław Sułkowski, trener UKS Płomień Limanowa i nasz nauczyciel, który od wielu lat prowadzi z powodzeniem szkolenie dzieci i młodzieży.  Jego wychowankowie w minionym roku osiągnęli  wiele sukcesów w sporcie szkolnym, a także w zawodach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego na terenie Polski  i Europy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/źródło: miasto.limanowa.pl/

Skip to content