Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Limanowej

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie  i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości od swoich wnuków.

Dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie jasełkowe. 30 stycznia 2019 r.  babcie i dziadkowie tłumnie pojawili się na uroczystości z okazji ich święta. 

Uroczystość rozpoczęli pan dyrektor Albert Golonka oraz pani wicedyrektor Dorota Atłas składając wszystkim zebranych życzenia.

Mali aktorzy przebrani w barwne stroje wcielili się w role Maryi, Józefa, pasterzy, królów, aniołów, krakowianek i dzieci przybyłych do stajenki. Z przyjemnością opowiedzieli oni przybyłym gościom historię narodzenia Jezusa przedstawioną ze swojej dziecięcej perspektywy. Uroku przedstawieniu dodawała nastrojowo udekorowana sala oraz piękna aranżacja muzyczna przygotowanych kolęd. Oprócz treści typowo świątecznych w przedstawieniu nie zabrakło piosenek i wierszyków przygotowanych specjalnie dla babć i dziadków.

Zebrani goście z zachwytem podziwiali swoje pociechy występujące na scenie w tak niecodziennym wydaniu. Nie kryli łez wzruszenia i nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Po występie dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Skip to content