Wycieczka klasy pierwszej do Rabki Zdroju

Dnia 09.10.2018 r. klasa pierwsza „a” pojechała na wycieczkę do Rabki – Zdroju. W planie wycieczki był spektakl teatralny pt. „Idziemy do Panamy” oraz zwiedzanie Muzeum Górali i Zbójników, gdzie odbyły się warsztaty artystyczne (malarstwo na szkle). Każdy uczeń wykonał samodzielnie swój własny obrazek. Pierwszaki słuchały Pani przewodnik, która opowiadała o życiu górali i zbójników oraz oglądały rekwizyty w góralskiej chacie. Każdy mógł przymierzyć strój góralski czy czapkę zbójnika. Można było ubijać nogami kapustę w beczce i wejść w dyby. Wszyscy korzystali ze stanowisk interaktywnych. Pogoda na wycieczce dopisywała. Wróciliśmy zadowoleni i w dobrych humorach.

Bardzo dziękujemy pani Dorocie Wójtowicz i pani Marii Nawalaniec za poświęcony czas i pomoc.

/A.Ch./

Skip to content