Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

Dzisiaj na świetlicy szkolnej w ramach akcji  „Odblaskowa szkoła” odbył się szkolny konkurs „Wiedzy o ruchu drogowym”. Wzięło w nim udział 20 uczniów z klas IV – VII. Uczniowie rozwiązywali test na temat przepisów ruchu drogowego.
Nad przebiegiem czuwała pani Zofia Pachut, koordynator akcji „Odblaskowa Szkoła” w naszej placówce. Nagrody wręczyli pan dyrektor Albert Golonka i pani wicedyrektor Dorota Atłas. Dogrywka pomiędzy czterema uczestnikami zdecydowała o miejscu trzecim – zmagania wygrała Alicja Michalik.

Wyniki konkursu:

I miejsce Anna Matras kl. VII a

II miejsce Julia Michalik  kl. VIIa

III miejsce Alicja Michalik  kl. Va

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy  pozostali uczniowie drobne upominki.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content