Konkurs plastyczny – Odblaskowa Szkoła

Tym razem do promocji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym wykorzystaliśmy nasz talent plastyczny i kreatywność! W ramach konkursu „Odblaskowa szkoła” został zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie wykonali wiele ciekawych i pięknych prac, które można oglądać na wystawie w holu szkoły. Dzięki konkursowi zgłębili wiedzę o tym jak ważne jest byśmy byli widoczni po zmroku, bo gdy jesteśmy widoczni to jesteśmy bezpieczniejsi.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych, a wręczenie nagród odbyło się 16.10.201 r. 

W konkursie wzięło udział 31 uczniów.

Najciekawsze prace wykonali:
w kl. I – III
I miejsce  – Oliwia Kowalska kl. 3a

II miejsce – Kinga Michalik kl. 1a

III miejsce – Julia Banach kl. 1a

Wyróżnienie – Kacper Wilczek i Bartek Król kl. 3a

w kl. IV – VIII
I miejsce – Aleksandra Furtak kl. 4b

II miejsce  – Alicja i Izabela Michalik kl. 5a

III miejsce – Joanna Gołuszka kl. 4a

Wyróżnienie – Jakub Ryś kl. 7b

Gratulujemy!

Skip to content