II miejsce w konkursie – Bliżej świata

W połowie maja grupa teatralna gimnazjalistów z klasy 3 Ga wzięła udział w  XXV Wojewódzkim Przeglądzie-Konkursie „Bliżej świata”, który odbył się w Krakowie w Szkole Podstawowej nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego. Konkurs trwał przez dwa dni i był pod patronatem Wojewody MałopolskiegoPrezydenta Miasta KrakowaMałopolskiego Kuratora Oświaty i Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały. Szczegóły we wcześniejszym wpisie: http://www.zsp4.limanowa.pl/xxv-wojewodzki-przeglad-konkurs-blizej-swiata/

Nasza grupa w składzie: Magdalena Kociołek, Piotr Majerski, Gabriela Mucha, Agnieszka Jankowska, Kinga Franczak, Jakub Dudek, Kamil Matyszczak i Aleksandra Raczek spodobała się tak bardzo, że zajęła II miejsce. Walka była zacięta, a konkurencja duża, bo w przeglądzie wzięło udział 340 uczniów z całego województwa małopolskiego. Drugie miejsce na podium zajęli wystawiając sztukę „Heal the world”, napisaną przez panią Ewę Binek, a traktującą o problemach współczesnego świata.

Gratulujemy!

Skip to content