Sukcesy na miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

10.04.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 6 drużyn – 3 szkoły podstawowe i 3 gimnazja. Uczniowie najpierw rozwiązywali testy ze znajomości przepisów  ruchu drogowego oraz  skrzyżowań, następnie musieli pokonać tor sprawnościowy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Wszystkim uczestnikom Turnieju zostały wręczone nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa mgr inż. Władysława Biedę. Nagrody wręczył dyrektor ZSP nr 4 w Limanowej mgr Albert Golonka.

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach szkół, wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie
w Ruchu Drogowym, które odbędą w Kasince Małej 26 kwietnia 2018 r.

Klasyfikacja w  kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 4 w Limanowej

II miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 1 w Limanowej

III  miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

Klasyfikacja w  kategorii Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce      – Gimnazjum nr 4 w Limanowej

II  miejsce   – Gimnazjum nr 1 w Limanowej

III miejsce   – Gimnazjum nr 2 w Limanowej

Klasyfikacja indywidualna w kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce     –  Krystian Ptaszek  z ZSP nr 4

II miejsce    –  Izabela Pachut   z ZSP nr 4

III miejsce   –  Rafał Jurowicz  z ZSP nr 4

Klasyfikacja indywidualna w kategorii Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce    – Filip Bulanda  z ZSS nr 1

II miejsce   – Oliwia Kokot  z ZSS nr 4

III miejsce  – Damian Włodarczyk  z ZSS nr 2

Gratulujemy zawodnikom i pani Zofii Pachut!