Akcja – Limanowianie w Stulecie Niepodległości

W tym roku będziemy uroczyście obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zawiązano stowarzyszenie „Limanowianie w Stulecie Niepodległości”, którego celem jest budowa w Limanowej pomnika komendanta Józefa Piłsudskiego.

Chcąc uczcić bohatera niepodległości, Limanowskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej Jabłoniec 1914 zwróciło się do Rady Miasta z inicjatywą budowy pomnika komendanta Józefa Piłsudskiego. Więcej informacji na: https://limanowa.in/wydarzenia,40127.html

Nasza szkoła zgodziła się pomóc w tym przedsięwzięciu. Od poniedziałku 16 kwietnia do końca maja samorząd szkolny będzie prowadził zbiórkę pieniędzy na cel budowy pomnika. Zbiórkę koordynuje pan Krzysztof Biernat. 

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć ten projekt, serdecznie dziękujemy!

 

Skip to content