Sukcesy zawodników Płomienia

 I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym już za nami. Turniej trwał trzy dni  (29.09-1.10) i był rozegrany na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie.

Klub UKS „Płomień”, z którym ściśle współpracuje nasza szkoła, reprezentowali Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski z 6a oraz Filip Golonka z 5a.

Miłosz, po zaciętej walce, wywalczył 3 miejsce. Równie dobrze spisał się Karol Sułkowski, który po rewelacyjnej grze w całym turnieju dopiero w ćwierćfinale musiał uznać wyższość kolegi z drużyny. Karol przegrał z Miłoszem 3-0, a następnie w meczu o 5 miejsce pokonał rozstawionego z nr 2 Alana Kulczyckiego ( ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz ) 3-0. Filip Golonka po wyjściu z grupy, przegrał swój mecz o wejście do turnieju głównego.

Serdecznie gratulujemy młodym zawodnikom, ich trenerom i rodzicom – najlepszym kibicom!

Skip to content