Awans Karola Sułkowskiego na I Grand Prix Polski

W niedzielę 17 września 2017 r. w Krakowie odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Z naszej szkoły brali w nim udział dwaj uczniowie Karol Sułkowski z 6a i Filip Golonka z 5a. 

Młodzi zawodnicy UKS Płomień Limanowa spisali się świetnie zajmując czołowe lokaty w turnieju. Na 1 miejscu stanął Miłosz Sawczak, tuż za nim na 2 miejscu uplasował się Karol Sułkowski, Filip Golonka zajął miejsce w przedziale 33-40. W kategorii kadetek miejsce tuż za podium zajęła Julia Domiter, która zakończyła grę w turnieju na 4 miejscu.

Miłosz oraz Karol, dzięki zajętym lokatom wywalczyli awans na I Grand Prix Polski w Krośnie – nie będą musieli grać w kwalifikacjach.  Dawid Kosmal posiada limit imienny na I GPP.

Serdecznie gratulujemy młodym zawodnikom i ich trenerom.

Skip to content