Zdrowe przekąski na Festynie

Podczas Festynu Charytatywnego  z okazji Dnia Dziecka odbył się ostatni etap projektu „Szkoła promująca zdrowy styl życia”. Każda klasa miała za zadanie przygotować w domu  pełnowartościową słodką przekąskę bez cukru, którą dziecko mogłoby np. zabrać na wycieczkę lub do szkoły i nagrać filmik dokumentujący tą pracę oraz podać przepis. W czasie kiermaszu jury pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Witkowskiej oceniło przygotowane przekąski i tak klasy 5a, 6a i 6b uzyskały po 24 pkt a klasy 4a i 5b po 25 pkt. Gratulujemy wspaniałych pomysłów na zdrowe przekąski bez cukru i zachęcamy do przygotowywania takich „słodyczy” na co dzień :):) Podczas festynu uczniowie włączyli się również do akcji charytatywnej sprzedając przygotowane w domu  ciasta, sałatki, kanapki, owoce, a dochód ze sprzedaży przekazali na pomoc ciężko choremu pracownikowi szkoły. Cieszymy się z takiej postawy uczniów naszej szkoły i gratulujemy!

 

Skip to content